środa, 16 grudnia 2015

Sanatorium Uzdrowiskowe w górach Piast Iwonicz Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe Piast znajduje się w miejscowości Iwonicz Zdrój w Beskidzie Niskim. Klimat podgórski Iwonicza-Zdroju posiada cechy klimatu podalpejskiego, o wyraźnych elementach klimatu morskiego, dzięki nasyceniu powietrza jodem i bromem. Sanatorium połozone jest około 200 metrów od centrum miasta w otoczeniu piękngo lasu.
Obiekt sanatorium jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Część pokoi dostosowana jest dla osób na wózkach, część dla osób z chorobami wzroku, a częśc pokoi dla osób z dysfunkcją słuchu.
Sanatorium specjalizuje się w leczeniu schorzeń: narządu ruchu, osób z upośledzeniem umysłowym, układu oddechowego, reumatologicznych, cukrzycy, kobiet po mastektomii, osteroporozę, otyłość, choroby kobiece.
Sanatorium posiada 110 miejsc w pokojach 1 - 3 osobowych z łazienkami, telefonem, telewizją. Sanatorium Piast dysponuje na swoim terenie własną bazą rehabilitacyjną, kuchnią, biblioteką, salą telewizyjną, stołem bilardowym, kawiarnią, grillem, miejscem na ognisko, internetem.Sanatorium Uzdrowiskowe Piast
ul. Kulczyńskiego 5
38-440 Iwonicz Zdrój
tel.: 13 435 07 11
email: ppiast@pro.onet.pl
http://www.piastiwonicz.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz