wtorek, 8 grudnia 2015

Sanatorium Uzdrowiskowe Gryf w Kołobrzegu

Ośrodek Wypoczynkowy Sanatorium Uzdrowiskowe Gryf położone jest około 100 metrów od morza, blisko molo w największej polskiej miejscowości uzdrowiskowej Kołobrzegu.
Sanatorium oferuje pobyty w ramach dofinansowania NFZ. W ramach pobytu sanatorium zapewnia: wstępne badanie lekarskie nie później niż w pierwszej dobie po przyjęciu, opiekę lekarsko-pielęgniarską, przeprowadzenie kontrolnego badania lekarskiego, końcowe kliniczne badanie lekarskie w ciągu 24 godzin przed wyjazdem, nie mniej niż 3 zabiegi fizykalne dziennie przez 6 dni zabiegowych w tygodniu, ukierunkowane leczenie schorzenia będącego podstawą skierowania ubezpieczonego do uzdrowiska, uzależnione od wskazań i przeciwwskazań lekarskich, posiłki dietetyczne zależne od stanu zdrowia ubezpieczonego i wskazań lekarskich.
Sanatorium posiada 215 miejsc noclegowych w pokojach, apartmentach 1 - 4 osobowych z łazienkami, tv, telefonem, z balkonami. W sanatorium można skorzystać z bazy zabiegowej, biblioteki, sauny, restauracji, kawiarni, gabinetu kosmetycznego, fryzjera.Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej
ul. Waszyngtona 1
78 - 100 Kołobrzeg
tel.: +48 94 35 49 800
http://www.gryf.info.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz