czwartek, 10 grudnia 2015

Sanatorium nad morzem Tęcza w Ustce

Sanatorium Tęcza położone jest w Ustce bardzo blisko plaży nad samym morzem w okolicy promenady i portu. Obiekt sanatorium przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada windę i podjazdy.
Sanatorium zajmuje się leczeniem schorzeń : układu krążenia (choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze), układu oddechowego, narządów ruchu (pourazowe), reumatycznych, wydzielania wewnętrznego i przemiany materii. Sanatorium przyjmuje gości ze skierowaniem NFZ. Placówka posiada własny Zakład Przyrodoleczniczy, który znajduje się w jednym budynku z hotelem, kawiarnią, stołówką.
Sanatorium oferuje następujące zabiegi lecznicze: hydroterapii i wodolecznictwa, kąpieli leczniczych, kinezyterapii, masażu klasycznego i podwodnego, sauny z basenem solankowym, akupunktury klasycznej i laserowej, inhalacji, elektro i światłolecznictwa.
Na gości sanatorium czekają pokoje 1 - 4 osobowe z telewizją, łazienkami,  telefonem. Na terenie placówki znajduje się baza rehabilitacyjna, parking, plac zabaw dla dzieci, internet, miejsce na grilla, sauna, basen.

Sanatorium "Tęcza"
76 - 270 Ustka,
ul. Chopina 1/3
tel. 59 814 40 91
 fax 59 814 95 22
e-mail: tecza@ta.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz